
Оригінальний блок живлення Dell 130W 20V/5V 6.5A/1A Type-C 07MP1P / DA130PM170
1 716 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: AC-Dell-130w-type-c
+380 (67) 635-47-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення Dell для ноутбуків та планшетів. Мережевий кабель в комплекті.
Стан: новий.
Роз'єм: Type-C.
Потужність: 130 W.
Сила струму: 6.5 А / 1 A.
Вихідна напруга: 20 V / 5V.
Парт-номер: 07MP1P / DA130PM170
Гарантія: 6 місяців.
Сумісні моделі ноутбуків, планшетів:
Dell Latitude 5420, Dell Latitude 5424, Dell Latitude 7220, Dell Latitude 7424, Dell Inspiron 14R (N4010) , Dell Inspiron N5110 , Dell Inspiron 14 (3421) , Dell Inspiron 15 (3537) , Dell Vostro 13 (3300), Dell Latitude 15 (E6520) , Dell XPS 15 (L501X) , Alienware m14x , Dell Inspiron 17R (5721) , Dell Inspiron N4050.. Та інші які підтримують зарядку від USB Type-C
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Сила вихідного струму | 6.5 A |
| Вихідна потужність | 130 Вт |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Сумісність з брендом | Dell |
| Індикатор роботи | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original PRC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 716 ₴




