
Стан нового Захищений ноутбук Dell 5420 Rugged (i7-8650U) 16DDR4 512SSD (Radeon RX 540)
50 072 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LAP-DELL-5420-7-AD
+380 (67) 635-47-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Dell 5420 Rugged - один з самих популярних захищених ноутбуків в світі
Популярність ця зароблена дуже продуманою ергономікою, потужним залізом, а головне- надійністю
Потужний процесор Intel Core i7-8го покоління з додатковою відеокартою Radeon RX540 4GB
Якщо ви можете собі дозволити цей бюджет, то беріть не задумуйтесь - ідеальне рішення
Технічні характеристики
Екран - 14" (1920 x 1080 FHD Resolution)
Процесор - Intel Core i7-8650U (Quad Core, 1.9 GHz up to 4.2 GHz, 8M Cache)
Вінчестер - 512 SSD
Оперативка - 16 ГБ DDR4
Безпровідні інтерфейси - Intel Dual Band Wireless 1820 (802.11ac) 2×2 Bluetooth 4.1
Додаткові порти - LAN, COM
Відеокарта інтегрована - Intel HD620 Graphics Card
Відеокарта додаткова - Radeon RX 540 4Gb DirectX: 12
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип накопичувача | SSD |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Intel Core 7 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Максимальний об'єм пам'яті | 32 GB |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | LCD |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований і дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon RX 540 |
| Два відеоадаптера | Так |
| Об`єм відеопам'яті | 4 GB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Водонепроникний корпус, Кенсінгтонський замок, Металевий корпус, Стійкість до подряпин |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Кількість комірок батареї | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Два відеоадаптери | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 072 ₴




