
USB блок живлення 12v розетки від акумів сонячних панелей з роз'ємом Anderson
1 593 ₴
- Готово до відправки
- Код: Power-box-1
Компактний блок USB зарядок, 12v розеток для авто, кемперів, для дому.
Підключення до 12-24V акумуляторів, низьковольтної бортової мережі, сонячних панелей тощо.
Блок можливо використовувати як переносний хаб, також є отвори для постійної фіксації на поверхню.
- Вологозахист IP65
- Підтримка швидкої зарядки
- Можливість підключення потужних пристроїв
- Вольтметр для контролю напруги
- 12v розетки, USB порти
- Кнопка вимкнення
- Вбудованний ліхтар, запобіжник на 15А
- Міцний корпус для використання в складних умовах
- Кріпильні кронштейни в комплекті
Вхідне живлення через роз'єм Андерсона:
- В комплекті кабель підключення Anderson 8 AWG з клемами під м8
- Конектор Anderson призначений для швидкого та надійного з'єднання, стабільна передача струму
Блок:
- Порти USB-C 1шт, USB-А 2шт з підтримкою Quick Charge 3.0
- 2шт 12v розетки
- Вольтметр
- Роз’єм Anderson для надійного підключення без втрати потужності
- Вбудованний LED ліхар
- Кнопка вимкнення системи
В комплекті:
Кабель Anderson – клеми з м8, 55 см
2 металевих кронштейни, шурупи для фіксації на поверхню, 2 запобіжника.
Характеристики:
Вхідна напруга: 12-24V
USB-порти:
2 х USB-A: QC3.0 Вихід: 5V/3A,9V/2A,12V/1.5A 18W
USB-C: PD3.0 Вихід: 5V/3A,9V/3A,12V/3A 30W
2 × 12-вольтові розетки
Кабель Anderson (50 А) з клемами м8
Вбудована LED-стрічка ліхтаря
Матеріал корпусу: високоякісний ABS-пластик
Колір: чорний
Габарити блоку:
210 × 70 × 70 мм
Вага комплекту: 650г
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Автомобільний |
| Тип роз'єму | Універсальний |
| Вихідна потужність | 48 Вт |
| Потужність | 48 Вт |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Кількість роз'ємів | 5 |
| Технології швидкого заряджання | Power Delivery 3.0 |
| Довжина кабелю | 550 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Так |
| Функція бездротового заряджання | Ні |
- Ціна: 1 593 ₴









