
Вимикач 220V подвійний зовнішнього використання Вологозахист IP66 20A
420 ₴
- Готово до відправки
- Код: Home-switch-2
+380 (67) 635-47-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вимикач подвійний для зовнішнього використання з вологозахистом по стандарту IP66.
Монтаж на поверхню. Підключеня 220V, до 20A.
Ідеально для монтажу на вулиці, в саду, на терасі, в місцях з високою вологістю.
- У корпусі передбачені виходи заглушки на всі сторони для підключення.
- Комплектується ущільнювачем під кабель.
- Вимикач призначений для використання в умовах, де необхідний підвищений вологозахист.
- Водонепроникна, пиленепроникна, стійка до погодних умов. З повним захистом від дощу та пилу.
- Обладнано червоним індикатором для помітності в темряві у вимкненому режимі.
Міцна та довговічна конструкція.
- Монтаж на поверхні за допомогою комплектних шурупів
- Просте встановлення та експлуатація
- Якісний корпус стійкий до впливу ультрафіолетового випромінювання та температурних перепадів
- Безпечна для використання навіть під час дощу
Технічні характеристики:
Клас захисту: IP 66
Кількість клавіш: 2
Індикатор живлення: Так
Сертифікація: CE ROHS
Номінальна напруга: 250В
Номінальний струм: 20А
Використання: внутрішнє та зовнішнє
Монтаж: напівприхований або накладний
Матеріал корпусу: ABS пластик
Матеріал контактів: бронза фосфориста
Розмір коробки: 88 x 88 x 58мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic Power |
| Країна виробник | Китай |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Тип диммера | Клавішний |
| Спосіб установки | Зовнішній |
| Кількість клавіш | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Термопластик |
| Колір корпусу | Світло-сірий |
| Колір кнопки | Світло-сірий |
| Матеріал контакту | Бронза |
| Підсвічування | Так |
| Напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 20 А |
| Ступінь захисту IP | 66 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 88 мм |
| Висота | 58 мм |
| Ширина | 88 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴








