
Док-станція для захищеного ноутбуку Getac B300, нова //B300 OD
968 ₴
- Готово к отправке
- Код: GET-B300-dock
+380 (67) 635-47-09
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Оригінальна док станція для захищеного ноутбука Getac B300.
Сумісна з усіма поколіннями ноутбука.
Стан: нова, в пакуванні.
Розміри: 329 x 125 x 94 mm.
Велика кількість додаткових портів для статичної роботи (підключення мишки, клавіатури, двох дисплеїв тощо):
DC in x 1
Audio Output x 1
Microphone x1
USB 3.0 x 4
LAN x 1
HDMI x 1
VGA x 1
COM x 2
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Getac |
| Применение док-станции | Для ноутбуков |
| Тип док-станции | Для зарядки/синхронизации |
| Интерфейсы | VGA (D-sub), HDMI, USB, LAN, AUX-вход |
| Питание | Сеть 220В |
| Особенности | Выход на наушники, Видеовыход |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 329 мм |
| Глубина | 125 мм |
| Высота | 94 мм |
Информация для заказа
- Цена: 968 ₴






