
Портативний монітор Sibolan 18.5" FullHD IPS
8 771 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: SIBO-A18
Портативний монітор від компанії Sibolan - передове рішення для зручної роботи будь-де.
Даний мобільний монітор має невелику вагу (всього 1,135 кг), алюмінієвий корпус, що дозволяє носити його з собою за необхідності, можливе зберігання в сумці або неопреновому чохлі.
Підійде для роботи з мобільного телефону, як основний монітор для вашого ПК або додатковий для пк/ноутбука, ігрової приставки.
Відмінне рішення для ігрових консолей PS4, XBOX ONE або Nintendo Switch та інших. 18,5-дюймова IPS-панель з роздільною здатністю 1080p FullHD та підтримкою HDR - забезпечує бездоганне зображення і захоплюючий ігровий процес. Портативний ігровий монітор SIBOLAN дозволяє вам грати/працювати в будь-який час і в будь-якому місці.
У цьому моніторі є 2 динаміки, що забезпечують хороший додатковий або основний звук.
Трохи про способи підключення монітора до різних девайсів:
1. До мобільного телефону можливе підключення через кабель Type-C – Type-C (перелік, не повний, підтримуваних моделей є в галереї). Дане підключення актуальне лише для телефонів з повноцінним Type-C. Даний дисплей не підтримує телефони iPhone.
2. До ПК/ноутбука можливе підключення через кабель Type-C - Type-C, якщо такий є у вашому девайсі. У разі його відсутності підключення йде через кабель mini HDMI – HDMI та додаткове зовнішнє живлення через Type-C – USB (від вашого девайсу або блоку живлення, що йде в комплекті).
3. До ігрових консолей - залежно від наявності тих чи інших портів вам знадобиться один або два кабелі для підключення. Все є у комплекті постачання монітора.
Технічні характеристики:
Діагональ дисплею - 18,5"
Роздільна здатність - 1920*1080 FullHD
Частота оновлення - 60 GHz
Співвідношення сторін – 16:9
Кут огляду - 178 °
Підтримка HDR - так
Порти: Type-C – 2 шт, mini HDMI – 1 шт, mini Jack 3.5 mm
Кріплення VESA - 75x75 mm (2 точки кріплення)
Кнопки управління: живлення та джойстик меню та перемикання між інтерфейсами підключення
Стан - новий
Габаритні розміри - 425х250x10 (18) mm
Вага – 1,135 кг.
Комплектація:
портативний монітор 18,5" – 1 шт.
кабель Type-C – Type-C – 1 шт.
кабель mini HDMI-HDMI – 1 шт.
кабель Type-C – USB-A – 1 шт.
адаптер живлення 220V з USB – 1 шт.
В наявності також є якісні підставки та bluetooth-клавіатури для більш зручної роботи.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | ЖК-монитор |
| Диагональ экрана | 18.5 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип матрицы | IPS |
| Широкоформатный экран | Да |
| Формат экрана | 16:9 |
| Сенсорный экран | Нет |
| Цвет корпуса | Черный |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Состояние | Новое |
| Частота обновления | 60 Гц |
| Экран | |
| Тип покрытия экрана | Глянцевый |
| Контрастность хххх:1 | 1000 |
| Время отклика | 5 мс |
| Интерфейсы | |
| Вход/Выход | HDMI, USB Type-C |
| Количество разъемов HDMI | 1 |
| Версия USB | 3.1 |
| Выход на наушники | Да |
| Звук | |
| Количество динамиков | 2 шт |
| Питание | |
| Тип блока питания | Внешний |
| Дополнительные характеристики | |
| Настенное крепление | Да |
| Размеры | |
| Ширина | 425 мм |
| Высота | 250 мм |
| Глубина | 18 мм |
| Вес | 1.135 кг |
- Цена: 8 771 ₴









