
Портативний розумний Android проектор FullHD/6500 Lumen
6 380 ₴
- Готово к отправке
- Код: PRO-6500
Android проектор з FullHD якістю передачі зображення - дивіться улюблені фільми, грайте з друзями в ігри або демонструйте робочі презентації з сучасним надійним проєктором.
Характерною особливістю даного проектору є автофокусування, адаптивність зображення до поверхні та низький рівень шуму. Проект має можливість встановлення на штатив, з регулюванням у 180°.
Миттєве налаштування
Просто встановіть проектор у зручному для вас місці та він автоматично, без необхідності у переміщенні, налаштує картинку, виправивши спотворені зображення.
Бездротові технології
В даному пристрої присутній високошвидкісний Wi-Fi 6 та BT 4,1. Що дозволяє запускати відео/фільми чи передавати зображення без затримок у часі.
Яскравість
Дивіться презентації/відео/фільми чи грайте в ігри в будь-який час доби, проектор має яскравість у 400 Nits (6500 Lumen) - карткинка досить чітка навіть при денному освітленні (в приміщенні).
Характеристики моделі:
Джерело світла: LED лампа
Роздільна здатність: 1920*1080p
Контрастність: 3000:1
Розмір проекції: 41"-300"
Яскравість: 6500 Lumen
ОС: Android 9
Бездротові технології: Wi-Fi 6, 2.4/5GHz, BT5.2
Інтерфейси: USB (2 шт.), HDMI, Aux,
Відстань проекції: 1,5-6 м
Формат зображення: 4:3, 16:9
Вбудований динамік: 4Ω5W
Автоматичний фокус
Автоматичне вирівнювання зображення по кутах
Живлення: 110-220 V
Комплектація: проектор, кабель HDMI-HDMI (140 см), кабель аналогово відео (15 см), кабель живлення від 220V, інструкція користувача, пульт керування (батарейки в комплект не входять).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Shenzhen |
| Страна производитель | Китай |
| Класс устройства | Портативный |
| Тип матрицы | LCD |
| Поддержка формата входного сигнала | 480p, 720p, 1080p, 576p, 4K 120p |
| Интерфейсы | Wi-Fi, USB, HDMI, jack 3.5 мм |
| Особенности | Встроенные динамики |
| Цвет корпуса | Серый |
| Уровень шума | 25 дБ |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Состояние | Новое |
| Напряжение сети | 100~240 В |
| Вид товара | Проектор |
| Лампа | |
| Тип лампы | LED |
| Изображение | |
| Формат изображения | Широкоэкранный (16:9) |
| Световой поток | 6500 лм |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 21 мм |
| Высота | 19 мм |
| Глубина | 15 мм |
| Вес | 1.76 кг |
- Цена: 6 380 ₴







