Бездротова клавіатура з тачпадом для ПК, телефонів, планшетів, телевізорів та інших пристроїв.
На клавіатурі нанесене якісне гравірування кирилиці, котрі також підсвічуються (українські літери).
Особливості:
- Наявний тачпад, поєднаний з цифровим блоком
- Підсвітка клавіатури та нанесеного гравірування, також присутній режим RGB (переливання кольорів)
- Під'єднання можливо як через приймач бездротового зв'язку, так і через bluetooth (2 канали), отримуєте до 3х підключених пристроїв, перемикання між ними займає близько 1 секунди
- Клавіші увігнуті, незвичайний формат, але більш зручний, аніж звичайні пласкі клавіші
- Батарея, що перезаряджається (40-80 годин роботи, повний заряд за 2 години)
Розміри: 326,2*114,8*12,1 мм
Комплектація: клавіатура, інструкція користувача, Type-C - Type-A кабель для заряджання (блок живлення в комплектацію не входить)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Shenzhen |
| Назначение | Универсальная |
| Подключение устройства | Беспроводное |
| Тип беспроводной связи | Bluetooth |
| Цвет | Черный |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Длина | 126.2 мм |
| Ширина | 114.8 мм |
| Высота | 12.1 мм |
| Состояние | Новое |
| Клавиатура | |
| Конструкция клавиатуры | Классическая |
| Наличие цифрового блока | Да |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Встроенный Тачпад | Да |
Информация для заказа
- Цена: 1 632 ₴











