
Портативний монітор Sibolan 14" FullHD IPS з магнітним чохлом
5 060 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: SIBO-A14
Портативний монітор від компанії Sibolan - передове рішення для зручної роботи будь-де.
Даний мобільний монітор має малу вагу (всього 0,62 кг), алюмінієвий корпус, що дозволяє носити його з собою постійно та користуватися там, де це необхідно.
Підійде для роботи з мобільного телефону, як основний монітор для вашого ПК або додатковий для пк/ноутбука, ігрової приставки.
Відмінне рішення для ігрових консолей PS4, XBOX ONE або Nintendo Switch та інших. 14-дюймова IPS-панель з роздільною здатністю 1080p FullHD та підтримкою HDR - забезпечує бездоганне зображення і захоплюючий ігровий процес. Портативний ігровий монітор SIBOLAN дозволяє вам грати/працювати в будь-який час і в будь-якому місці.
У цьому моніторі є 2 подвійні динаміки на нижній грані, що забезпечують хороший додатковий або основний звук.
Трохи про способи підключення монітора до різних девайсів:
1. До мобільного телефону можливе підключення через кабель Type-C – Type-C (перелік, не повний, підтримуваних моделей є в галереї). Дане підключення актуальне лише для телефонів з повноцінним Type-C. Даний дисплей не підтримує телефони iPhone.
2. До ПК/ноутбука можливе підключення через кабель Type-C - Type-C, якщо такий є у вашому девайсі. У разі його відсутності підключення йде через кабель mini HDMI – HDMI та додаткове зовнішнє живлення через Type-C – USB (від вашого девайсу або блоку живлення, що йде в комплекті).
3. До ігрових консолей - залежно від наявності тих чи інших портів вам знадобиться один або два кабелі для підключення. Все є у комплекті постачання монітора.
Технічні характеристики:
Діагональ дисплею - 14"
Роздільна здатність - 1920*1080 FullHD
Частота оновлення - 65 GHz
Співвідношення сторін – 16:9
Кут огляду - 178 °
Підтримка HDR - так
Порти: Type-C – 3 шт, mini HDMI – 1 шт, mini Jack 3.5 mm
Кріплення VESA - 75x75 mm
Кнопки управління: живлення та джойстик меню та перемикання між інтерфейсами підключення
Стан - новий
Габаритні розміри - 321х205x11 mm (в верхній частині 5 mm)
Вага – 0,62 кг.
Вага в чохлі - 0,9 кг.
Комплектація:
портативний монітор 14" – 1 шт.
магнітний чохол-підставка – 1 шт.
кабель Type-C – Type-C – 1 шт.
кабель mini HDMI-HDMI – 1 шт.
кабель Type-C – USB – 1 шт.
адаптер живлення 220V з USB – 1 шт.
В наявності також є алюмінієві підставки та bluetooth-клавіатури для більш зручної роботи.
| Основные | |
|---|---|
| Диагональ экрана | 14 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип матрицы | IPS |
| Широкоформатный экран | Да |
| Формат экрана | 16:9 |
| Сенсорный экран | Нет |
| Цвет корпуса | Черный |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Состояние | Новое |
| Частота обновления | 65 Гц |
| Экран | |
| Яркость | 300 cd/m² |
| Контрастность хххх:1 | 1000 |
| Время отклика | 10 мс |
| Интерфейсы | |
| Вход/Выход | USB Type-C |
| Количество разъемов HDMI | 1 |
| Звук | |
| Количество динамиков | 4 шт |
| Дополнительные характеристики | |
| Настенное крепление | Да |
| Размеры | |
| Ширина | 321 мм |
| Высота | 205 мм |
| Глубина | 11 мм |
| Вес | 0.62 кг |
- Цена: 5 060 ₴







