Getac B300 – ноутбук, який відомий своєю високою надійністю та стійкістю до екстремальних умів.
Ця модель спеціально розроблена для використання у важких промислових умовах та у сфері безпеки.
Getac B300 G6 є надежним, стійким та продуктивним ноутбуком, який може використовуватися у важких умовах та забезпечити потрібну
продуктивність та надійність для роботи в екстремальних умовах без втрати функціональності чи якості роботи.
Продуктивність
Ноутбук оснащений потужним і сучасним процесором Intel Core i5 6-го покоління, накопичувачем SSD та оперативною пам'яттю DDR4 – дають дуже приємні показники продуктивності ноутбука.
Екран
В Getac B300 установлений 13.3" сучасний дисплей, з роздільною здатністю 1068*768 HD - картинка
чітка та яскрава. Відеокарта інтегрована в Intel HD Graphics 520.
Захист
Одним з ключових особливостей Getac B300 є його міцний корпус, що відповідає стандарту IP65 для захисту від пилу та вологості та стандарту MIL-STD-810G (передостання редакція цієї сертифікації), що витримує падіння з висоти 90 см і має широкий діапазон робочих температур від -29°C до 63°C.
Це дозволяє використовувати ноутбук навіть у суворих умовах, таких як будівництво, поліція, військові операції та інші зовнішні програми.
Габарити та ергономіка
Ноутбук має практичну форму і не потребує доповнення його сумкою чи чохлом. Є зручна ручка для перенесення та провушка для ремінця на задній частині корпусу.
Стан та гарантії
Відмінний стан, б/в. Ноутбук протестований та налаштувань, готовий до роботи одразу після покупки.
Гарантія 6 місяців, післягарантійна підтримка без обмежень.
Доопрацювання та зміна конфігурації
Можливе доопрацювання для даної моделі ноутбука:
- збільшення обсягу оперативної пам'яті;
- збільшення обсягу винчестера;
- Встановлення додаткової DVD-батареї.
Екран - 13.3" (1024*768) не сенсорний
Процесор - Intel Core i5-6200U частотою 2.3-2,8 GHz
Вінчестер - 512 GB SSD
Оперативка – 16 GB DDR4
Інтерфейси – USB 3.0 (3 шт.)
Безпроводові інтерфейси - Wi-Fi 802.11b/g/n, Bluetooth 4.2
Додаткові порти - COM (2 шт.), LAN (GbE), SD, SC, EX card
Відеокарта - Intel HD Graphics 520
Відео інтерфейси - HDMI, VGA
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Getac |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Ультрабук | Нет |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Страна производитель | Тайвань |
| Цвет | Хаки |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 2300 МГц |
| Количество ядер процессора | 2 |
| Объем кэша L2 | 512 кб |
| Объем кэша L3 | 3 Мб |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16384 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Максимальный объем памяти | 32 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 13.3 дюйм |
| Разрешение экрана | 1024×768 (XGA) |
| Сенсорный экран | Нет |
| Мультитач экран | Нет |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный |
| Производитель графического чипсета | Intel |
| Графический чипсет | Intel HD Graphics 520 |
| Два видеоадаптера | Нет |
| Устройства хранения данных | |
| Тип диска | SSD |
| Два жестких диска | Нет |
| Оптический привод | DVD-RW |
| Размещение оптического привода | Сменный |
| Объем SSD | 512 GB |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Максимальная скорость сетевого адаптера | 1000 Мбит/с |
| Интерфейсы | VGA (D-sub), HDMI, COM-порт, Аудио вход, Аудио выход/Наушники |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 3 |
| Подключение к док-станции | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Наличие GPS | Нет |
| Другие функции и особенности | Ударопрочный корпус, Металлический корпус, Устойчивость к царапинам |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.5 кг |
| Длина | 304 мм |
| Ширина | 263 мм |
| Толщина | 60 мм |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
- Цена: 15 312 ₴








